אי-שקט אזורי, תקופה של שבר ומלחמות. דרך טקסטים עתיקים ועכשוויים, שירה ומוסיקה, מתגלה כוחן של ארבע נשים שהיו קשורות בדוד המלך: מיכל בת שאול, אביגיל אשת נבל, בת שבע אשת אוריה החתי ורצפה בת איה
יצירה בימתית: גבריאלה לב | טקסטים: אלמה וייך חושן, מירב משולם, אביגיל אנטמן, יונה וולך | ניהול מוזיקלי והלחנה: נדב לב | וידיאו ארט: מתן גרדשטיין | עיצוב תאורה: אדם רוטבליט | עיצוב תלבושות: אתי בן חור | עיצוב במה ותפאורה: אבי שכוי |
בהשתתפות: צהלה מיכאלי, תהלה ישעיהו אדגה, אלונה הבר, דנה קוצ'רובסקי ונגנים
גלריית תמונות
![upld5c583d221d769432393163.jpg](/uploads/upld5c583d221d769432393163.jpg)
![upld5c583d2579d2d364905086.jpg](/uploads/upld5c583d2579d2d364905086.jpg)
![upld5c583d5028de6165413597.jpg](/uploads/upld5c583d5028de6165413597.jpg)
![upld5c583dec6d6dc693069340.jpg](/uploads/upld5c583dec6d6dc693069340.jpg)
![upld5c583dff700ab583889077.jpg](/uploads/upld5c583dff700ab583889077.jpg)
![](https://static.smarticket.co.il/assets/smarticket_logo_242x100.png)